Slider

Z uwagi na chęć stałej współpracy z podmiotami świadczącymi usługi turystyczne jak i przewodnikami indywidualnymi, a także w trosce o jak najlepszy wizerunek i dostępność zabytków Sandomierza, oferujemy możliwość zawarcia porozumienia o współpracy, uprawniającego do uzyskania rabatu w wysokości do 10% ceny biletu na Bramę Opatowską dla naszych stałych współpracowników.
 

Oferta skierowana jest zarówno do:

1. podmiotów świadczących usługi turystyczne
2. przewodników indywidualnych  –  przy kierowaniu i przyprowadzaniu grup wycieczkowych do odwiedzenia Bramy Opatowskiej.
 
Zainteresowane osoby i instytucje prosimy o zgłaszanie swojej oferty do Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu, mieszczącego się przy ul. Rynek 20, 27-600 Sandomierz, tel.: (15) 644 61 05 osobiście, pocztą lub e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta dotyczy rabatu w wysokości do 10% ceny biletu, niezależnie od aktualnie obowiązujących stawek.
 
Oferta zawierać powinna:
a) nazwę oferenta i pełne dane teleadresowe
b) szacunkową liczbę skierowanych bądź przyprowadzonych osób
w miesiącu (średnia miesięczna w okresie kwiecień – wrzesień oraz średnia miesięczna w okresie październik – marzec)
c) oczekiwany czas/okres rozliczeniowy: tygodniowy lub miesięczny.

Oferty będą rozpatrywane indywidualnie przez powołany do tego zespół z ramienia Sandomierskiego Centrum Kultury jako aktualnego zarządcy Bramy Opatowskiej w Sandomierzu.

Na podstawie złożonych ofert ustalone zostaną szczegółowe zasady współpracy w formie porozumienia i rozliczane na podstawie ilości faktycznie skierowanych przez oferenta gości na w/w obiekt w zadeklarowanym terminie.

© 2022 bramaopatowska.eu