Slider

Szanowni Państwo,

w ramach wydarzenia „Noc Muzeów 2019" obiekty turystyczne działające w strukturach Sandomierskiego Centrum Kultury, tj.: Brama Opatowska oraz Podziemna Trasa Turystyczna, proponują wieczorne zwiedzanie atrakcji (które nie są obiektami muzealnymi) w promocyjnych cenach. Oferta obowiązuje od godz. 19:00.

Brama Opatowska: 
– wejście na jedyny taki w mieście taras widokowy: 4 zł,   
– dla mieszkańców Sandomierza i okolicy jak dotąd preferencyjna cena biletu: 1 zł  (za okazaniem dokumentu tożsamości potwierdzającego miejsce zamieszkania)
. Ostatnie wejście o godz. 22:30.

Kontakt:       
ul. Opatowska                
27-600 Sandomierz                
tel.: 668 713 522  
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bramaopatowska.eu

Podziemna Trasa Turystyczna:            
– zwiedzanie z przewodnikiem półkilometrowego labiryntu prowadzącego pod kamienicami Starego Miasta: 9 zł,    
– dla szkolnych grup zorganizowane powyżej 20 os. cena biletu: 5 zł. Ostatnie wejście o godz. 22:00.

Kontakt:    
Rynek 10 (wejście od ul. Oleśnickiego)    
27-600 Sandomierz    
tel.: 15 832 08 43       
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sandomierskiepodziemia.eu

Tego dnia zapraszamy również na koncert jazzowy w mistrzowskim wykonaniu Wojciech Karolak. Wydarzenie rozpocznie się na dziedzińcu zamku w Sandomierzu (ul. Zamkowa 12) o godz. 21.00.

***
Wojciech Karolak Trio
Skład zespołu:   
Wojciech Karolak – fortepian
Paweł Pańta – kontrabas

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie!

Koncert odbywa się w ramach projektu Polski Jazz 360° realizowanego przez Fundację Polski Jazz. Jego celem jest propagowanie muzyki jazzowej poprzez ukazanie jej różnorodności i oswajanie z nią szerokiej publiczności.

Projekt Polski Jazz 360° realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości.

noc muzeów

Szanowni Państwo,

Informujemy również, że od 01.01.2019 r. ulegają zmianom godziny otwarcia Bramy Opatowskiej 

na poniższe:

od kwietnia do września: codziennie 9:00-19:00 (ostatnie wejście o 18:30)

od października do marca: codziennie 9:00-17:00 (ostatnie wejście o 16:30).

Służymy pomocą również pod nr tel. : 668 713 522.

Szanowni Państwo,

         z przyjemnością informujemy, że według opinii klientów - dwa sandomierskie obiekty turystyczne tj. Brama Opatowska oraz Centrum Informacji Turystycznej, działające w strukturach Sandomierskiego Centrum Kultury - otrzymały najwyższe wyróżnienia w plebiscycie „Orły Turystyki 2018”.

    Ideą plebiscytu „Orły Turystyki” było zebranie wszystkich ocen klientów, jakie funkcjonują w serwisach internetowych na temat danego punktu czy atrakcji turystycznej (np. w Google Maps, czy na Facebook'u). Średnia z tych ocen stanowi końcowy wynik plebiscytu. Miło nam zatem, że  Brama Opatowska uzyskała wynik 9,2/10 oraz Centrum Informacji Turystycznej 8,9/10.
    Otrzymane wyróżnienia są efektem ciężkiej, systematycznej i sprawnej pracy, co dostrzegli zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat prowadzonych przez nas obiektów.

    Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się swoją opinią na temat naszych obiektów w serwisach internetowych! Otrzymana nagroda jest dla nas wyróżnieniem i motywacją do kolejnych działań na wysokim poziomie.

Link do strony internetowej plebiscytu:
http://www.orlyturystyki.pl/

Link do bezpośrednich wyników plebiscytu:
http://www.orlyturystyki.pl/city-12362-sandomierz

ory 001

ory 003

 

 

herb sandomierz logo sck logo Centrum Informacji Turystycznej logo krepianka Logo Podziemna Trasa Turystyczna
© 2017 bramaopatowska.eu